Hotline: +420 775 888 885 office@frankenland-travelgroup.cz

O nás

Náš zkušený tým je Vám kdykoliv k dispozici. Nabízíme Vám kompletní servis a příslib stát se Vaším osobním poradcem, pokud se jedná o program Vašeho cestování do srdce Evropy. Naše dlouholetá a rozsáhlá síť Vám zaručí prvotřídní produkty a jedinečné zkušenosti napříč celou republikou.

Společnost Frankenland Czech Travel Group byla založena v roce 2007 pod názvem Frankenland s.r.o. Jejím cílem bylo působit jako místní poradce a jako obchodní zástupce pro mateřskou společnost z Burgpreppachu, která se dříve jmenovala Frankenland Reisen. Cílem bylo garantovat našim zákazníkům maximální kvalitu jejich cestování a atraktivní diverzifikaci programu.

V červnu roku 2018 byla kvůli restrukturalizaci firmy založena značka Frankenland Travel Group. V důsledku toho vypracovala také společnost Frankenland s.r.o. kompletní změnu značky, abychom mohli náš mladý a moderní firemní profil vyjádřit také navenek. Dnešní společnost Frankenland Czech Travel Group je Vám kdykoliv k dispozici pro Vaše dotazy a přání.